Sportovní areál

Březová

Úvod

I město Březová má svůj hlavní sportovní areál. Ten se nachází za ulicí Okružní a je využíván primárně fotbalovým klubem Olympie Březová. V současné době se může klub pochlubit velmi dobrými výsledky nejen u svého vlajkového týmu hrajícím krajský přebor, ale také u ostatních mládežnických družstev. Součástí stadionu je také fotbalová klubovna, která slouží jako občerstvovací místo v době hraných zápasů i mimo nich. 

V současné době se dokončuje rekonstrukce fotbalových kabin a také obnova travního povrchu. V r. 2015 bylo nad hřištěm vytvořeno ještě jedno malé hřiště, tentokrát s umělým povrchem. Jeho součástí je i nová pergola s posezením. 

V letech 2015-2016 došlo také ve sportovním areálu k rekonstrukci a obnově herních prvků pro děti. Kromě fotbalistů užívají areál také tenisté, kteří zde mají také své sídlo. 

 Sportovní areál se díky městu a vedení fotbalového klubu neustále vyvíjí a rozšiřuje, z nejnovějších plánů do budoucna lze zmínit např. vytvoření druhého náhradního hřiště, o což se snaží město Březová již mnoho let, a to právě za tenisovými kurty. Zároveň se plánuje také rekonstrukce veškerého posezení u hřiště a vybudovaní malé tribuny pro návštěvníky stadionu.

Nejbližší události

Další místa v této lokalitě

Nejbližší události

Další místa v této lokalitě