Hurááá, prázdniny 2018. Mezinárodní soutěž ohňostrojů

Hurááá prázdniny 2017, ohňostroj
Začátek akce
Konec akce
Místo
Sokolov
Adresa
Areál Bohemia

Jedna z nejoblíbenějších akcí v Sokolově je za dveřmi. Dne 22. června a 23. června proběhne v Sokolově na areálu Bohemia akce Hurááá, prázdniny 2018 a jako každý rok, tak i letos je na co se těšit. Program začne už v pátek, kdy budou odstartovány registrace na 1/4 maraton a barevný běh. Od 18:00hodin proběhnou Florbalová utkání mezi městem Sokolov a florbalovým klubem Sokolov. Páteční hudební program v podobě Kolbandu, nebo kapely Greyhound a Charlotta startuje také od 18:00hodin. 

Sobotní dopoledne bude poslední možností k registraci na 1/4 maraton. Závodníci vyběhnou v 10:00 hodin. Sportovní sobotu zahájí Fitness Ural rozcvičkou a vystoupí taneční skupiny.

Po vyhlášení výsledků se přestěhují sportovní nadšeni na Staré náměstí, kde ve 14:00 hodin odstartuje Barevný běh. Ve stejný čas zahájí Policie České republiky svůj den na areálu Bohemia, kde budou k vidění dynamické ukázky práce policie a policejní techniky nebo balet policejních motorek. 

Nebude chybět ani program pro ty nejmenší, a to od 13:00 hodin, kde se půjde na areálu Bohemia se Sokolníčkem do pohádky. 

Na hlavním hudebním podiu v 18:00 hodin zahraje Funky Monx, od 19:30 Jakub Děkan Band a od 21:30 kapela ŠKWOR.

Od 22:30 odstartuje očekávaná soutěž ohňostrojů!

Celý den moderuje Vladimír Keblúšek.

VSTUP ZDARMA

Registrace na 1/4 maraton, Barevný běh a Se Sokolníčkem do pohádky na www.sokolovskyctvrtmaraton.cz

Fotogalerie