Hospůdka "Na Statku" v Březové

Hospůdka Na Statku

Jednou z restaurací, které lze přímo v Březové navštívit, je relativně nová hospůdka „Na Statku“. Restaurace byla poprvé otevřena dne 11. července 2014 v prostorách bývalého hospodářského stavení, které prošlo k tomuto účelu kompletní rekonstrukcí. Zajímavostí je, že toto stavení je zároveň jednou z nejstarších budov v historii Březové.

Místo
Březová u Sokolova
Adresa
Lesní 3, Březová
Telefon
+420 724 044 844
GPS
50.1439694N, 12.6425158E
Otevírací doba
Středa až pátek:
16:00 až 0:00

Sobota až neděle:
14:00 až 0:00
Služby
  • Restaurace, grilování, salonky, dětský koutek

V hlavním sále restaurace je vystavěna kamenná pec na dříví, která je vhodná pro pečení pizzy a přípravu pokrmů tím nejstarším způsobem. Zázemí kuchyně je vybaveno na výrobu veškerých pochutin, a proto také vedení restaurace obměňuje nabídku jídel zpravidla každé dva týdny. Hospůdka se orientuje na českou a italskou kuchyni.

Prostory restaurace mohou mj. sloužit k pořádání svateb, večírků, rautů, oslav a jiných společenských akcí. Samozřejmostí jsou i možnosti pronájmů prostor, které se dělí na hlavní sál s kapacitou až 70 míst nebo na salonek s kapacitou 20 až 30 míst, tanečním parketem a soukromým barem. K hospůdce patří i venkovní terasa, kde je možné využít udírny a velkého grilu s rožněm na selátko. Na nádvoří se nachází také menší dětské hřiště, ping-pongový stůl a samozřejmě vlastní parkoviště. Také jsou zde k vidění dobová historická zařízení.

Fotogalerie

Mapa