Chodov: Divadelní představení domaci@stesti.hned

Domácí štěstí

Manželské štěstí aneb hospodyně na zabití

Začátek akce
Konec akce
Místo
KASS Chodov - Malá scéna
Adresa
Náměstí ČSM 1022, 357 35 Chodov
Telefon
352352426
GPS
50.2422750N, 12.7411131E

Předprodej vstupenek v infocentru Chodov, Staroměstská 39, Kass Chodov nebo online

Hlavní hrdinka této svěží komedie, Vilemína Gruntorádová, přijde jako hospodyně z agentury Manželské štěstí udělat pořádek do moderní rodiny. Rázná žena s prořízlou pusou, která čmouhy umývá slivovicí, koberce čistí hovězí žlučí a umí uvařit pořádnou dršťkovou. Okamžitě ale vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a začne dávat rozklíženou dvojici dohromady. Diana — marketingová ředitelka, Hugo — bohémský umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on, ona vydělává. Ale nefunguje to.

S vražednou otevřeností a se slovy: „Děti moje, řeknu to upřímně, ale s taktem: Váš sexuální život nestojí za nic!“, začne Vilemína řešit manželské soužití a to s bezednou zásobou léty prověřených rad, jak krize v kuchyni a loži překonávaly naše babičky.

Manželské štěstí vychází z témat oblíbeného televizního seriálu a knihy od Ivy Hüttnerové „Domácí štěstí“. Dozvíme se mimo jiné, jak si manželé mají jeden druhého vážit, jak zafunguje „sporýš lékařský“ i celer v manželském loži a další moudra k dosažení „štěstí manželského“.

 

Délka akce: 110 minut

Fotogalerie